→ skýt toto upozornění ←

Dřevěné brikety jsou aktuálně vyprodané.


Nově v sortimentu:
vyvýšené zahradní záhony a dřevěný květník - více informací zde

Prodej palivového dřeva ukončen.Ve vašem prohlížeči je vypnutý javascript.
Pro správnou funkčnost těchto stránek musí být zapnutý.

Historie a profil společnosti

Dlouholeté zkušenosti

Historie společnosti NOI CZ s.r.o., respektive jejího přímého předchůdce NOI v.o.s., sahá zpět až do roku 1992. Od počátku jsme se zabývali výhradně dřevovýrobou a dřevozpracováním. V dnešní době již nabízíme široký sortiment zahradního nábytku, domků a zabýváme se velkovýrobou palet, speciálních obalů a beden na přání zákazníka. V našem sortimentu je i široká nabídka stavebního řeziva, palubek a podlahových prken.


Výrobní areál v Dolním Ostrovci u Písku

V současnosti naše společnost zaměstnává 75 zaměstnanců a roční obrat zpracovaného dřeva převyšuje 24 000 kubických metrů. V našem výrobním závodě v Dolním Ostrovci u Písku produkujeme jak náš zahradní program a brikety, tak i jednocestné palety a speciální dřevěné obaly, které v dnešní době představují hlavní náplň naší výroby. Svou produkci zaměřujeme především na export do Německa, ale dodáváme i do ostatních zemí Evropské unie včetně České republiky.

Nároky na kvalitu

Od roku 2010 jsme držitelé osvědčení managementu kvality ISO 9001:2015 (výroba dřevěných obalů, truhlářství, tesařství, impregnace dřeva, pilařská činnost), v roce 2019 nám byla platnost certifikátu prodloužena až do roku 2022.
Naše sušárna dřeva vlastní osvědčení funkční způsobilosti zařízení na ošetření dřevařského obalového materiálu. Díky tomu jsme oprávněni používat značku IPPC.

Jsme držitelé certifikátu IPPC Jsme držitelé certifikátu managementu kvality ISO 9001:2015
Jsme držitelé certifikátu IPPC Jsme držitelé certifikátu managementu kvality ISO 9001:2015

Zpětná vazba

Naší snahou je spokojenost zákazníků a nejvyšší kvalita produktů a služeb. Ceníme si i Vašeho názoru, proto budeme rádi, napíšete-li nám, jak jste byli s našimi službami a produkty spokojení.


© 2023 NOI CZ s.r.o.