→ skýt toto upozornění ←

Od dubna prodejna otevřena i v sobotu od 8.00 do 12.00 hod.
Velikonoční sobota 20. 4. zavřeno.


Ve vašem prohlížeči je vypnutý javascript.
Pro správnou funkčnost těchto stránek musí být zapnutý.

Zahradní doplňky z masivu

Dřevěné zahradní doplňky z naší produkce mohou najít široké uplatnění. Hodí se na zahradu k rodinnému domku, na chatu a chalupu nebo do veřejného prostoru.
Vyrábíme suchý zahradní záchod a pro děti dřevěného houpacího koníka. Nově jsme do naší produkce zařadili i zahradní přístřešek vhodný pro jeden až dva osobní automobily.
Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem nebo osobně navštivte.

Suchý záchod, houpacího koníka a nově i přístřešek pro automobily si můžete osobně prohlédnout a případně zakoupit v naší podnikové prodejně. Přijeďte se k nám podívat, těšíme se na vás!

SUCHÝ ZÁCHOD

Klasická kadibudka vyrobená z rámové konstrukce pobité palubkami. Součástí dodávky je i víko pro zakrytí otvoru v sezení. Jedinou přípravou před usazením je vyhloubení jámy přiměřených rozměrů. Pro snadnou přepravu kadibudku prodáváme rozloženou, připravenou k snadmému a rychlému sestavení na vámi zvoleném místě. Svými rozměry je kadibudka velmi prostorná a dostatečně vysoká i pro větší osoby.
Rozměry - šířka: 102 cm, hloubka: 102 cm, výška: 210 cm

Dřevěný zahradní suchý záchod
6 860 Kč včetně DPH bez nátěru a střešní krytiny
DĚTSKÝ HOUPACÍ KONÍK

Do nabídky jsme zařadili i houpacího koníka pro děti. Provedení z masivu a pevná kontrukce je zárukou jeho dostatečné stability. Dítě při hře najde oporu a jistotu v podobě dvou madel na hlavě a dostatečně dlouhých stupátek po obou stranách. Stačí si jen začít hrát!

3 990 Kč včetně DPH bez nátěru


© 2019 NOI CZ s.r.o.