→ skýt toto upozornění ←

Prodejna bude od 22. 12. 2017 (PÁTEK) do 1. 1. 2018 uzavřena.Přejeme Vám krásné a klidné Vánoce!


Obkladové palubky síly 15 mm jsou dočasně vyprodané.
Pro bližší informace kontaktujte prodejnu.


Aktuální dostupnost dřevěných briket
je vhodné předem telefonicky ověřit na prodejně.


Ve vašem prohlížeči je vypnutý javascript.
Pro správnou funkčnost těchto stránek musí být zapnutý.

Zahradní doplňky z masivu

Dřevěné zahradní doplňky z naší produkce mohou najít široké uplatnění. Hodí se na zahradu k rodinnému domku, na chatu a chalupu nebo do veřejného prostoru.
Vyrábíme suchý zahradní záchod a pro děti dřevěného houpacího koníka. Nově jsme do naší produkce zařadili i zahradní přístřešek vhodný pro jeden až dva osobní automobily.
Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem nebo osobně navštivte.

Suchý záchod, houpacího koníka a nově i přístřešek pro automobily si můžete osobně prohlédnout a případně zakoupit v naší podnikové prodejně. Přijeďte se k nám podívat, těšíme se na vás!

SUCHÝ ZÁCHOD

Klasická kadibudka vyrobená z rámové konstrukce pobité palubkami. Součástí dodávky je i víko pro zakrytí otvoru v sezení. Jedinou přípravou před usazením je vyhloubení jámy přiměřených rozměrů. Pro snadnou přepravu kadibudku prodáváme rozloženou, připravenou k snadmému a rychlému sestavení na vámi zvoleném místě. Svými rozměry je kadibudka velmi prostorná a dostatečně vysoká i pro větší osoby.
Rozměry - šířka: 102 cm, hloubka: 102 cm, výška: 210 cm

Dřevěný zahradní suchý záchod
6 860 Kč včetně DPH bez nátěru a střešní krytiny
DĚTSKÝ HOUPACÍ KONÍK

Do nabídky jsme zařadili i houpacího koníka pro děti. Provedení z masivu a pevná kontrukce je zárukou jeho dostatečné stability. Dítě při hře najde oporu a jistotu v podobě dvou madel na hlavě a dostatečně dlouhých stupátek po obou stranách. Stačí si jen začít hrát!

3 990 Kč včetně DPH bez nátěru


© 2018 NOI CZ s.r.o.