Ve vašem prohlížeči je vypnutý javascript.
Pro správnou funkčnost těchto stránek musí být zapnutý.

Zahradní doplňky z masivu

Dřevěné zahradní doplňky z naší produkce mohou najít široké uplatnění. Hodí se na zahradu k rodinnému domku, na chatu a chalupu nebo do veřejného prostoru.
Vyrábíme suchý zahradní záchod a pro děti dřevěného houpacího koníka.
Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem nebo osobně navštivte.

Suchý záchod nebo třeba houpacího koníka si můžete osobně prohlédnout a případně zakoupit v naší podnikové prodejně. Přijeďte se k nám podívat, těšíme se na vás!

KVĚTNÍK Z MASIVU

Květník z přírodního dřeva, prodává se rozložený a bez nátěru.

590 Kč včetně DPH bez nátěru

SUCHÝ ZÁCHOD

Klasická kadibudka vyrobená z rámové konstrukce pobité palubkami. Součástí dodávky je i víko pro zakrytí otvoru v sezení. Jedinou přípravou před usazením je vyhloubení jámy přiměřených rozměrů. Naší kadibudku prodáváme připravenou k snadmému a rychlému sestavení na vámi zvoleném místě (prodává se rozložená, v ceně není zahrnut nátěr ani střešní krytina). Svými rozměry je kadibudka velmi prostorná a dostatečně vysoká i pro větší osoby, také na kolena je dost místa.
Rozměry - šířka: 102 cm, hloubka: 102 cm, výška: 210 cm

Dřevěný zahradní suchý záchod
6 860 Kč včetně DPH bez nátěru a střešní krytiny
DĚTSKÝ HOUPACÍ KONÍK

Do nabídky jsme zařadili i houpacího koníka pro děti. Provedení z masivu a pevná kontrukce je zárukou jeho dostatečné stability. Dítě při hře najde oporu a jistotu v podobě dvou madel na hlavě a dostatečně dlouhých stupátek po obou stranách. Stačí si jen začít hrát!

3 990 Kč včetně DPH bez nátěru


© 2019 NOI CZ s.r.o.